Туристички понуди

Игуана Травел

Игуана травел за членовите на Синдикатот на УПОЗ нуди одложено плаќање до Декември во тековната година.

Потребни документи

Теди Травел


Контакт информации:
Теди Медиа Груп
Теди Травел (Лиценца А)

Ленинградска бр. 102 в - 1/1-4 Скопје
02/3 111 244

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.teditravel.mk

Скаут Туристичка Агенција

Флај Туризам

ФЛАЈ ТУРИЗАМ ги нуди своите услуги и производи за членовите на Синдикатот на УПОЗ под ЕКСЛУЗИВНИ и ЕДИНСТВЕНИ УСЛОВИ без разлика на местото на живеење/работење.

Секој член на Синдикатот на УПОЗ може да ги користи сите понуди на туристичката агенција ФЛАЈ ТУРИЗАМ а понудите што се специјално подготвени за Синдикатот на УПОЗ се со максимални попусти и тоа САМО за членовите на Синдикатот на УПОЗ!

ПОСТАПКА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА ПОНУДАТА НА VIP ОПЕРАТОР:

Членовите на Синдикатот кои сакаат да ги користат понудите на туристичката агенција ФЛАЈ ТУРИЗАМ (нивните редовни понуди или специјализираните понуди за Синдикатот на УПОЗ) со можност за плаќање на рати, потребно е да ги обезбедат долунаведените документи (ПОТВРДА, ИЗЈАВА, АДМИНИСТРАТИВНА ЗАБРАНА).

Во случај да се работи за вкупен износ на услугите под 3.000,00 денари потребно е директно да ги уплатат средствата на трансакциската сметка на ФЛАЈ ТУРИЗАМ (210-063611880140 во Тутунска Банкa) и да приложат ПОТВРДА за членство во Синдикатот на УПОЗ.

ПОТРЕБНИ ДОКУМЕНТИ за реализирање на понудата на ФЛАЈ ТУРИЗАМ се:

Членовите без неопходната документација немаат право на користење на услугите.

За сите дополнителни прашања, контактирајте ја туристичката агенција ФЛАЈ ТУРИЗАМ на долунаведените контакти.

Контакти:
ФЛАЈ ТУРИЗАМ
Д.Ц. Палома Бјанка 1-кат локал 14
1000 Скопје

02/312-1166
02/312-1872
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.flyturizam.com

Хотел Климентица

САМО за членовите на Синдикатот на УПОЗ, хотел КЛИМЕТИЦА овозможува плаќањето за извршените услуги да се врши по НАЈПОВОЛНИ услови!

Хотел КЛИМЕТИЦА се наоѓа во непосредна близина на брегот на Охридското Езеро во туристичката населба Св.Стефан.

Опкружен со природни убавини, љубезниот персонал на хотел КЛИМЕТИЦА е подготвен да ги пречека членовите на Синдикатот на УПОЗ и да го направи нивниот престој што попријатен со врвна услуга во секое време.

САМО за членовите на Синдикатот на УПОЗ, хотел Климетица ги нуди следните поволности:

плаќање на рати
специјални (најниски) цени за одредени аранжмани
За користење на горенаведените поволности, потребно е да го контактирате:

Љупчо Цветаноски
Генерален менаџер
Т: +389 46 277 667
Ф:+389 46 277 668
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ПОТРЕБНИ ДОКУМЕНТИ за користење на поволностите:

ПОТВРДА (потпишана од страна на претседателот на синдикалната организација)
(*кликнете ТУКА за веб страницата на хотел Климетица)

ТУРИСТИЧКА АГЕНЦИЈА ТРАВИТИ

LOGO TRAVITI

Травити е агенција со кратко искуство, но со многу задоволни патници зад себе во своето двегодишно постоење.

Нашата понуда е широка и разновидна, а мисијата ни е да му овозможиме секому да си дозоволи да патува.

На Facebook страната ги објавуваме секојдневните понуди кои се многу интересни.

Постојано имаме акции и голем дел од нив важат само за Вас, драги членови на Синдикатот.

Следете не и бидете информирани навреме за најатрактивните понуди на пазарот!

Потребни документи:

  • ПОТВРДА (ја потпишува и заверува претседателот на синдикалната организација) кликни тука
  • ИЗЈАВА (ја потполнува членот на синдикатот) кликни тука
  • АДМИНИСТРАТИВНА ЗАБРАНА (ја потпишува и заверува работодавачот) кликни тука

Нашата широка понуда се состои од:

Летна понуда: 

Грција хотелско и апартманско сместување во цела Грција

Турција  - Кушадаси, Бодрум, Анталија ( чартер за Анаталија)

Бугарија - хотели

Албанија - апартмани и хотели

Италија - Амалфи, Реџо Калабрија, Сардинија

Хрватска: Макарска, Башка Вода, Дубровник, Корчула, Бол, Хвар, Крк, Млини, Опатија, Паг, Сплит

НОВО ВО НАШАТА ПОНУДA: KРИТ СО ЧАРТЕР ОД СОЛУН!

Зимска понуда:

Банско

Боровец

Пампорово

Копаоник

Златибор

Алпи - Франција, Италија, Австрија

Спа:

Сандански

Златибор

Европски градови со автобус и авион, за групи и за индивидуалци 

Егзотични дестинации - Куба, Малдиви, Дубаи, Тајланд и многу други за индивидуални патувања и за групни.

Еднодневни Еко тури низ Македонија:

Смоларски и Колешински Водопади, 

Водопади Дуф, Јанче и Гари, 

Кратово и Радин Мост,

Вевчани, 

Галичник,

Лазерополе.

web страна http://www.traviti.mk/

facebook fun page https://www.facebook.com/traviti.mk/,

Хотел Стара планина и Бабин Зуб - Република Србија

Stara planina

Само со потврда од претседателот на синдикалната организација може да престојувате во хотелите Стара Планина и Бабин Зуб - Република Србија. 

За членовите на Синдикатот на УПОЗ во овие два хотели може да добиете за готовинско плаќање 30% попуст или одложено плаќање со кредитна картичка. 

Ценовник за престој во хотелот Стара Планина (кликни тука)

Ценовник за престој во хотелот Бабин Зуб (кликни тука

БЕЛА ТРАВЕЛ

bela travel

БЕЛА ТРАВЕЛ за членовите на Синдикатот на УПОЗ овозможува МАКСИМАЛНИ ПОПУСТИ и НАЈПОВОЛНИ УСЛОВИ за плаќање на рати.

Наша ексклузивна понуда е CROWN HOTEL, во кој Ви гарантираме дека ќе имате пријатен и релаксиран одмор. 

Лоциран директно на море во Неа Скиони - Грција, Crown Hotel со неговата уникатна положба, нуди многу можности за бројни активности во текот на цела година. Хотелските соби се од различен вид и големина, се со цел да ги задоволат Вашите потреби. Секоја соба има поглед на прекрасното Егејско море и е опремена со ТВ со рамен екран со сателитски канали, приватно капатило, балкон, мал фрижидер, клима уред и бесплатен безжичен интернет. Хотелот има приватна плажа со лежалки и ресторан.

Со својата мирна но сепак динамична околина, Crown Hotel е вистинскиот избор за Вашиот одмор.

bela travel 1

Потребни документи за реализирање на понудата се:

Т.А. Бела Травел – Битола

тел:  +389 71 221 500

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

http://mycrownhotel.com/ 
https://www.facebook.com/BellaTravel.mk/ 

 

Epsu